arama

İp kamera bulma programı ONVIF Device Manager

Onvif device manager programı yapmış olduğumuz ip kamera kurulumlarında yada arıza tespitinde bizimde kullanmış olduğumuz başarılı bir programdır.  
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • ümit özalp ümit özalp
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

İp kamera kurulumu yaparken ağda takılı olan ip kamera network adreslerinin bulunması için ip kamera bulma programı gereklidir. İp kamera ip adresleri tespiti için kullanılması gereken program ip kamera üretici firmanın üretmiş olduğu bir program olması gerekir yada OnVif  özellikli tüm kameraları bulabilen ONVIF Device Manager programını kullanabilirsiniz.

Onvif device manager programı yapmış olduğumuz ip kamera kurulumlarında yada arıza tespitinde bizimde kullanmış olduğumuz başarılı bir programdır.

Onvif Device Manager  Progamı nedir ?

ONVIF Device Manager , OnVif protokolüyle uyumlu IP kameralar, DVR kayıt cihazları, Nvr kayıt cihazları gibi ağ video vericileri bulmak, test etmek ve yönetmek için kullanılan ÜCRETSİZ bir yazılımdır. Moskova, Rusya’da bulunan şirket Synesis tarafından geliştirilmiştir ve GNU Genel Kamu Lisansı altında dağıtılmıştır.

Onvif Device Manager  Progamı Kullanımı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz ip kamera bulma programı onvif device manager programını bilgisayarınıza kurulumunu yaptıktan sonra programı çalıştırmanız yeterlidir. Program bilgisayarınızın bağlı olduğu ağı tarar ve onvif protokolü ile çalışan ağa bağlı ip kamera ve nvr kayıt cihazlarının ip adreslerini bulur.

Program üzerinden kamera seçerek canlı izleme, görüntü ayarları ve ip adresi yapılandırması değiştirebilirsiniz. 

ONVIF Device Manager İndirin

ONVIF device manager ip kamera bulma programı en son resmi versiyondur. ONVIF Device Manager 2.2.5’i indirmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterlidir.

İndirmek için buraya tıkla