arama

Haikon dvr admin şifre resetleme videolu anlatım

Haikon dvr kayıt cihazı admin şifre resetleme nasıl yapılır videolu anlatım.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • ümit özalp ümit özalp
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Kamera sistemi kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri dvr kayıt cihazı şifresinin unutulmasıdır. Bu yazımızda Haikon ( Hikvision ) dvr şifre reset nasıl yapılır haikon şifre resetleme işlemler nedir.

İlk olarak Türkiye’de Hikvison firması fujitron, dunlop, retro, elektromaks gibi firmalara haikon yerine kendi kendi markaları olarak fason dvr kayıt cihazları üretmektedir. Fujitron, yada dunlop marka hikvision firmasının ürettiği bir çok dvr yada nvr kayıt cihazı bulunur.

Eski versiyon Haikon dvr kayıt cihazı şifre sıfırlama 

İlk olarak eski versiyon haikon dvr kayıt cihazlarında fabrikasyon kullanıcı adı : admin  Şifre : 12345 dir. DVR şifresi unutulduğunda SADP Tool programı sayesinde DVR Şifresini resetleyebilirsiniz.

Videomuzda eski versiyon haikon dvr şifre resetleme işleminin nasıl yapıldığı anlatılmaktadır. Gerekli program indirme linkleri videonun altında eklenmiştir.

SADP Tool İndir 

Haikon dvr şifre sıfırlama programı indir

Yeni versiyon Haikon dvr kayıt cihazı şifre resetleme

Yeni versiyon haikon dvr kayıt cihazlarında şifre sıfırlama işleminin nasıl yapıldığı detaylı olarak aşağıdaki videoda anlatılmıştır. Şifre resetleme işlemi için yine SADP Tool programına ihitiyacımız vardır.

Bu iki yöntem ile dvr şifre resetleme işlemi yapılamıyor ise son kullanıcılar için kamera sistemini kuran firma görüşmeleri gerekir, montajcı firmalar dvr kayıt cihazını satın aldıkları toptancı ile görüşerek Haikon dvr şifre resetleme işlemini yaptırabilirler.