arama

H 264 DVR Kayıt Cihazı Şifre Resetleme Nasıl Yapılır

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • ümit özalp ümit özalp
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
  Loading...

Bu yazımızda H 264 Dvr kayıt cihazi şifre resetleme nasıl yapılır bilgilendiricez. Öncelikle Türkiye’de satılmakta olan dvr kayıt cihazları H.264 formatında kayıt yapar, bundan dolayı çoğu dvr kayıt cihazı üzerinde H 246 DVR kayıt cihazı yazmaktadır. Kamera sistemi kullanıcıları genellikle bu kayıt özelliğini dvr kayıt cihazının markası yada modeli sanıp dvr admin şifresini unutunca internet üzerinden bu  şekilde arama yapmaktadır. 

İlk olarak dvr şifre resetleme işlemi için ilk olarak dvr kayıt cihazını satın aldığınız firmaya ulaşarak şifre resetleme işlemini daha sağlıklı yapabilirsiniz. 

DVR kayıt cihazını satın aldığınız yere ulaşamıyorsanız yada kamera sistemi kurulumu yapan firma size şifre resetleme için destek vermiyor ise merdiven aldı kamera sistemi kurulumu yapan üç kağıtçı firmalardan birine denk gelmişsiniz demektir. Bu tür firmalardan hizmet satın almaya devam ettiğiniz sürece mağdur olmaya mahkumsunuzdur. Kamera sistemi kurulumu ciddi bir iştir. Ucuz ürün ve ucuz hizmet size uzun vadede zarar ettirir. 

DVR kayıt cihazının şifresinin resetlenebilmesi için altında yazan model numarası önemlidir. H.264 yazması dvr model yada markasını belirtmez.

 

İnternet üzerinde dvr şifre resetleme için arattırma yaptığınızda dvr altındaki model numarasına bakarak daha sağlıklı bir sonuç elde edersiniz. 

H 264 DVR Kayıt Cihazı Şifre Resetleme Nasıl Yapılır

 Geçici şifre üretme programı ile

DVR kayıt cihazı üreticileri kullanıcıların kayıt cihazı şifresini unuttuğunda unutulan dvr şifre resetleme  yapmak için şifre üretme programları vardır. Geçici şifre üretme programları ile dvr kayıt cihazı ekranındaki trih girilerek şifre resetmel kodu yada geçici giriş şifresi üretilerek dvr admin menüsüne giriş yapılabilmektedir. 

Dvr kayıt cihazı ekranındaki güncel tarihi dvr şifre resetleme programına yazdığınızda program size geçici şifre üretir. DVR menüsüne bu şifre ile giriş yapabilirsiniz.

 

DVR ana kart üzerinde bulunan resetleme butonu ile

Bazı model dvr kayıt cihazları ana kart üzerinde şifre resetleme butonu bulunur. Bu buton her modelde olmaya bilir. Kayıt cihazınızın kapağını açarak şifre rsetleme butonu var ise aşağıda belirticeğiiz adımları uygulayarak dvr şifresini resetleyebilirsiniz. 

1. DVR’ı kapatın;

2. Reset düğmesini basılı tutun;

3. DVR’ı açın;

4. Sıfırlama düğmesini 30 saniye boyunca basılı tutun;

5. Cihaz yenien açıldığında fabrikasyon kullanıcı adı ve şifre ile başlar. 

DVR Bios pili çıkartılarak şifre resetleme 

Bu yöntem yeni üretilen dvr kayıt cihazlarına işe yaramaz. Cihazın pili çıkartıldığında tarih ve saat 2000 yılına döner ama şifre resetlenmez. Tarihin 2000 e dönmesi şifre üretme programının kullanılarak resetlenmesini engellemektedir. DVR pili çıkartmadan önce şifre programı ile resetlemeyi deneyin. 

DVR Kayıt cihazı şifre resetleme işlemi için Genesis Bilişim ve Güvenlik Teknolojilerinden Ücretli Olarak Şifre Resetleme teknik destek hizmeti alabilirsiniz. 

DVR Şifre resetleme hizmeti ücretli mi ? 

DVR Şifre resetleme teknik destek hizmeti ücretlidir. Telefon ile verilen şifre sıfırlama hizmeti ücreti 100 tl dir. Resetleme telefon ile yapılamıyor ise dvr kayıt cihazına yazılım yüklenerek yapılıyor ise  yazılım yükleyerek dvr şifre resetleme hizmeti 150 tl dir. 

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

DVR Şifre Resetleme Hizmeti Nasıl Veriliyor ?

1 – DVR Şifre resetleme yapabilmemiz için dvr kayıt cihazı kullanıcı adı şifre soran ekran görüntüsünü teknik destek whatsapp hattımıza iletiyorsunuz

2 – Teknik destek ekibimiz yolladığınız ekran görüntüsündeki tarih ve saate göre Avenır dvr şifre üretme programı ile geçici şifre üretiyor

3- Teknik destek ödemesini whatsapp  ile size belirtilen firma hesabımıza yapıyorsunuz. 

3 – Teknik destek ekibimiz sizi telefon ile arayıp dvr menüsünden admin şifresini sıfırlatıp yeni şifre oluşturmanız için gerekli tüm işlemleri yaptırıyor.

Whatsapp Teknik Destek Hattı : 0543 276 95 15 

!!!!!  Önemli  !!!!!!

Ödeme yapılmadan yada ücretsiz  şifre resetleme hizmeti verilmemektedir.

DVR Şifre Resetleme Hizmeti Verilen Markalar

 • XMeye DVR Şifre resetleme 
 • Neutron Dvr Şifre Resetleme 
 • Cenova DVR Şifre Resetleme 
 • Dahua Dvr Şifre Resetleme 
 • Fujitron Dvr Şifre Resetleme 
 • Avenır Dvr Şifre Resetleme 
 • Walkerton Dvr Şifre Resetleme 
 • SCSI Dvr Şifre Resetleme 
 • XVR Yazılımlı Dvr Şifre Resetleme 
 • Hyundai Dvr Şifre Resetleme 
 • Goldmaster Dvr Şifre Resetleme
 • XR Plus Dvr Şifre Resetleme

Yukarıda belirttiğimiz markalar dışında birçok marka dvr kayıt cihazı admin şifre sıfırlama hizmeti verilebilmektedir. 

DVR admin menü şifresi unutulmuş ise bizlerden ücretli olarak şifre resetleme teknik destek hizmeti alabilirsiniz.